Možnosti vyžití v okolí

Horšovský týn

Horšovský týn

Horšovský týn (něm. Bischofteinitz) je třetí největší město okresu Domažlice, obec s rozšířenou působností. Městem protéká řeka Radbuza, do které se vlévá Křakovský potok (zleva) a Lazecký potok (zprava). Horšovský Týn je pro krásu a zachovalost svých historických památek již od roku 1953 městskou památkovou rezervací.

Více o výletu do Horšovského týna

Přimda

Přimda

Přimda je město pár kilometrů od Skviřína. Nachází se zde zřícenina nejstaršího známého kamenného hradu na území ČR. Celoročně můžete využít koupání v bazénu a v zimě dokonce lyžování na zdejších sjezdovkách...

Více o výletu na Přimdu

Mariánské lázně

Boheminium

V Mariánských lázních musíte navštívit Boheminium - naučně poznávací okruh s dokonalými maketami (měřítko 1:25) významných stavebních a technických památek České republiky v překrásném prostředí krajinného parku nebo také zpívající fontánu

Více o výletu do Mariánských lázní

Legoland

Legoland

Věděli jste, že do Legolandu je to kousek? Ideální výlet s dětmi. Zábavní park LEGOLAND se nachází u městečka Günzburg v Německu, 3 hodiny autem ze Skviřína.

Více o výletu do Legolandu

Zábavný park Playmobil

Playmobil

Pokud se Vám nechce do Legolandu, možná jste ani netušili, že ještě blíže u hranic je další skvělý zábavný park. Tentokár se jedná o Playmobili, který se nachází ve městě Zirnorf kousek od Norimberka. Cesta vyjde pouze na něco přes hodinu.

Více o výletu do Playmobilu